fbpx
Skip links
Fikrin Dönüşümü

IDEATHON

Değişimin sırrı; tüm enerjinizi eskiye karşı değil, yeniyi inşa etmek için odaklamaktır.

Seni Neler Bekliyor?

Yenilikçi iş fikrini ölçeklendirilebilir bir iş modeline dönüştürmek için gerekli mentor desteği

Fikir ve ihtiyaç doğrulamadan sunum tekniklerine kadar, yetkinlikler kazanabileceğin eğitim serisi

Ezberbozan startup deneyimlerini kurucularından dinleme ve ilham alma fırsatı

Fikrini yarıştır!

Ideathon, 2-5 kişilik grupların yer aldığı bir fikir yarışmasıdır.Partner firmanın sektörüyle alakalı sorunları tespit edilip, bu sorunlara karşı inovatif çözümler üretilir ve bu fikirler geliştirilmesi için desteklenir.

Eşsiz bir değer önerisini geliştirmek için farklı disiplinlerin bir araya gelerek çözüme boyut kazandırması son derece kritik. Seninle aynı vizona sahip ve uyumlu kişilerden oluşan en az iki, en fazla beş kişilik ekibinle görev dağılımı yaparak süreci hızlandırabilirsin.

Sektörel problemlere profesyonel bakış açısıyla yaklaşarak, problem üzerinde hakimiyet kur ve pazardaki fırsatları tespit et!

Eşsiz değer önerinizi, etkili bir sunumla birleştirerek jürileri büyüleyin! Çözümünüzün uygulanabilir ve ölçeklendirilebilir olduğunu vurgulayıp, rakiplerinizden farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Üniversite öğrencisi ve 2-5 kişilik bir ekibi olan herkes katılabilir.

Ideathon yarışmalarımız yılda 1 veya 2 kez düzenlenmektedir.Duyurular sosyal medya kanalları aracılığı ile duyurulmaktadır.Bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek başvuru tarihleri takip edebilir ve güncel bilgilerden haberdar olabilirsin.

Covid-19 salgını sebebiyle salgının seyrine göre yarışma tarihi açıklandığında yarışmanın ne şekilde yapılacağı bilgisi de paylaşılacaktır.

Evet. Tüm eğitimlere ve case ile alakalı toplantılara ekipçe katılmak zorunludur.